IN IUSTITIA SIGNO VINCES

Forumul de dezbatere al studentilor Facultatii de Drept Simion Barnutiu din Sibiu

PortalPortal  AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  GalerieGalerie  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Afara din spatiul virtual... sa mergem la o bere!

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
magittaria
asistent
asistent

Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : sibiu
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/02/2008

MesajSubiect: Re: Afara din spatiul virtual... sa mergem la o bere!   Sam Oct 18, 2008 3:04 am

razvane, dragule, daca ne intalnim ne intalnim ca sa discutam....nu ai inteles ca asta se vrea?
nu vrem cvartet fiindca ne deranjeaza urechile...si pian cu atat mai putin...eventual un dat din buric Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ian van Dahl
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 254
Localizare : lost in paradise
Reputatie : 17
Data de inscriere : 19/02/2008

MesajSubiect: Re: Afara din spatiul virtual... sa mergem la o bere!   Sam Oct 18, 2008 3:10 am

magittaria a scris:
razvane, dragule, daca ne intalnim ne intalnim ca sa discutam....nu ai inteles ca asta se vrea?
nu vrem cvartet fiindca ne deranjeaza urechile...si pian cu atat mai putin...eventual un dat din buric Laughing

Nu vrem nici dans din buric, ca ne ducem intr-un bordel sau intr-un bar ordinar de striptease de la periferie sau de la marginea soselei prin Saliste daca asta vrem, ca si-asa sunt destule in zona.

weirdoo
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 117
Reputatie : 10
Data de inscriere : 17/02/2008

MesajSubiect: Re: Afara din spatiul virtual... sa mergem la o bere!   Sam Oct 18, 2008 3:11 am

...cata adversitate fata de pian ...totusi puteti alege salonul de nefumatori care este cu mult mai potrivit pentru o bere si discutiile aferente...numai ca lipsa muzicii in surdina s-ar putea sa nu fie pe plac tuturor...

De asemenea va recomand si Cafe Wien in curte la Biserica Evanghelica,un loc linistit...placut si de asemenea Melange Cafe un pic mai rustic si mult mai ascuns ca alte cafenele....deasupra la chill out...

Numai bine!
Sus In jos
Ian van Dahl
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 254
Localizare : lost in paradise
Reputatie : 17
Data de inscriere : 19/02/2008

MesajSubiect: Re: Afara din spatiul virtual... sa mergem la o bere!   Sam Oct 18, 2008 3:14 am

weirdoo a scris:
De asemenea va recomand si Cafe Wien in curte la Biserica Evanghelica,un loc linistit...placut si de asemenea Melange Cafe un pic mai rustic si mult mai ascuns ca alte cafenele....deasupra la chill out...

Melange Cafe exista de cand lumea si pamantul, nu vreau sa imi exprim parerea despre...dar nu e un local deloc potrivit pentru o astfel de intalnire. Da, e foarte ok in schimb Wien Cafe. Insa nu stiu cum unim coltarele, ca ma gandesc ca nu vreti sa strigam unii la altii, in loc sa vorbim pe un ton normal...

Razvan
asistent
asistent

Numarul mesajelor : 161
Varsta : 30
Localizare : Sibiu
Reputatie : 3
Data de inscriere : 17/02/2008

MesajSubiect: Re: Afara din spatiul virtual... sa mergem la o bere!   Sam Oct 18, 2008 3:17 am

Mergem in Cafe Wien sa ne serveasca Alexandra sau Cristina cu un gulas, bun imi surade ideea abia astept sa le fiu la fostele mele colege client Very Happy
Sus In jos
magittaria
asistent
asistent

Numarul mesajelor : 133
Varsta : 29
Localizare : sibiu
Reputatie : 2
Data de inscriere : 16/02/2008

MesajSubiect: Re: Afara din spatiul virtual... sa mergem la o bere!   Sam Oct 18, 2008 3:17 am

sa stii ca nu este o idee rea cu coltarele...daca incepem sa ne aprindem ne mutam la altul si apoi toate bune si frumoase dupa ce ne linistim...si nici cu tonul nu as baga mana in foc ca va fi normal..oricum normalitatea este relativa
Sus In jos
Zahpeter
asistent
asistent

Numarul mesajelor : 225
Localizare : Brasov/Sibiu
Reputatie : 38
Data de inscriere : 24/08/2008

MesajSubiect: Re: Afara din spatiul virtual... sa mergem la o bere!   Lun Oct 20, 2008 9:13 pm

Mai copii, nu va mai certati cat nu sunt si eu online, ca vreau sa ma cert si eu cu voi. Va multumesc.

In alta (dez)ordine de idei...

Ian van Dahl a scris:
Deepred a scris:
la mine in sufragerie e bine? Very Happy

Cred ca cel mai bine. bounce
Subscriu. Very Happy

magittaria a scris:
sa stii ca nu este o idee rea cu coltarele...daca incepem sa ne aprindem ne mutam la altul si apoi toate bune si frumoase dupa ce ne linistim...si nici cu tonul nu as baga mana in foc ca va fi normal..oricum normalitatea este relativa

Asta mi se pare demn de o reprezentatie Globus. Ne intalnim 5 oameni, la un coltar. Ne certam. Si fugim cate 1 om la 5 coltare ? Very Happy Nu stiu ce ti imaginezi tu ca vom face la intalnirea asta, dar personal nu vin nici sa ma cert cu cineva, nici sa mi dezbat aprins convingerile. E o intalnire cat se poate de amicala, intre cunoscuti si ar fi chiar interesant sa ne lasam parerile mai mult sau mai putin preconcepute inchise undeva o seara Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.cimitir.ro
Deepred
profesor
profesor

Numarul mesajelor : 644
Varsta : 33
Localizare : La capatul curcubeului
Reputatie : 53
Data de inscriere : 06/09/2008

MesajSubiect: Re: Afara din spatiul virtual... sa mergem la o bere!   Vin Oct 24, 2008 9:09 am

Intalnirea o sa fie pe data de 6 noiembrie la ora 21 in Turabo cafe.
Pana pe data de 2 noiembrie ii rog pe toti cei interesati sa-si confirme prezenta printr-un pm, semnale cu fum , porumbei mesageri... orice.. numai sa fiti siguri ca ajung la destinatie. Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://atelier.liternet.ro/articol/11504/George-Rosu-Alina-Andre
Zahpeter
asistent
asistent

Numarul mesajelor : 225
Localizare : Brasov/Sibiu
Reputatie : 38
Data de inscriere : 24/08/2008

MesajSubiect: Re: Afara din spatiul virtual... sa mergem la o bere!   Joi Noi 06, 2008 12:20 pm

Si trecu si intalnirea cu forumul. Ca o parere personala,a iesit foarte frumos,am povestit, ne am inteles bine, nu ne am certat, nu ne am batut si am complexat o pe Deepred prin faptul ca eram 5 baieti pe langa ea. Very Happy Pe scurt, a iesit foarte frumos. Multumiri tuturor celor care au venit. Multumiri si celor care au zis ca vin si ne au lasat sa i asteptam. Data viitoare, poate o sa fim mai multi.Se poate Very Happy (arata ca un slogan de campanie politica finalul...ma rog Very Happy )
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.cimitir.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Afara din spatiul virtual... sa mergem la o bere!   

Sus In jos

Afara din spatiul virtual... sa mergem la o bere!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IN IUSTITIA SIGNO VINCES :: VIATA STUDENTEASCA :: Studentie-
Mergi direct la: