IN IUSTITIA SIGNO VINCES

Forumul de dezbatere al studentilor Facultatii de Drept Simion Barnutiu din Sibiu

PortalPortal  AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  GalerieGalerie  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 

semnatura

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: semnatura   Mier Mar 19, 2008 10:37 am

Ma gandesc ca ar fi bine sa avem o semnatura ceva mai scurta decat post-ul in sine. Nu credeti?
Sus In jos
manuel gutan
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 343
Varsta : 45
Localizare : SIBIU
Reputatie : 38
Data de inscriere : 16/02/2008

MesajSubiect: Re: semnatura   Mier Mar 19, 2008 11:34 pm

Ma gandesc la faptul ca scopul acestui forum este sa ne cunoastem mai bine unii pe altii. Acest lucru se poate intampla la fel de bine prin raspunsul pe care cineva il da unui anume topic dar si prin semnatura pe care o arboreaza. Acest forum nu este un pat al lui Procust in care sa prestabilim lungimi de posturi sau de semnaturi. Un post lung nu te face mai destept si interesant si nici mai cult....asa cum nu te face mai special sau mai deosebit o semnatura scurta. Sa lasam mintile, ideile, personalitatile sa se muleze firesc pe fiecare context in parte...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://dreptsibiu.forumgratuit.ro
alyssa_anda
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 72
Varsta : 31
Localizare : Sibiu
Reputatie : 4
Data de inscriere : 18/02/2008

MesajSubiect: Re: semnatura   Mier Mar 19, 2008 11:36 pm

Daca am un post de un singur cuvant, semnatura ar trebui sa o rezum la o silaba?Razz sau litera Laughing

szia
preparator
preparator

Numarul mesajelor : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/02/2008

MesajSubiect: Re: semnatura   Joi Mar 20, 2008 5:42 am

sunt de parere ca nu semnatura in sine conteaza.poti sa nu ai nici o semnatura daca nu vrei.sau poti sa ai una lunga.nu cred ca ar trebui sa fie reguli in acest sens.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Razvan
asistent
asistent

Numarul mesajelor : 161
Varsta : 30
Localizare : Sibiu
Reputatie : 3
Data de inscriere : 17/02/2008

MesajSubiect: Re: semnatura   Mier Apr 02, 2008 2:38 am

De ce ar conta cat de lunga e semnatura cuiva? Pt ca oricum daca vrei o citesti bine, daca nu nu, nu e nimeni obligat sa citeasca tot ce scrie intr-un anumit post si poate unii dintre noi transimt anumite idei sau stari de spirit care necestia mai mult spatiu
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: semnatura   

Sus In jos

semnatura
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IN IUSTITIA SIGNO VINCES :: FORUM :: Observatii si sugestii-
Mergi direct la: