IN IUSTITIA SIGNO VINCES

Forumul de dezbatere al studentilor Facultatii de Drept Simion Barnutiu din Sibiu

PortalPortal  AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  GalerieGalerie  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 

scrisoarea unui copil plangacios

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
moiseiandra
asistent
asistent

Numarul mesajelor : 169
Varsta : 29
Localizare : Sibiu
Reputatie : 12
Data de inscriere : 04/02/2009

MesajSubiect: Re: scrisoarea unui copil plangacios   Mier Ian 05, 2011 4:42 am

La femei se numeste "catfight" ... la voi ? cat

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Deepred
profesor
profesor

Numarul mesajelor : 644
Varsta : 33
Localizare : La capatul curcubeului
Reputatie : 53
Data de inscriere : 06/09/2008

MesajSubiect: Re: scrisoarea unui copil plangacios   Mier Ian 05, 2011 6:45 am

"Motan fight" Laughing.. desi virinel91 pare ca are privire si gandire de cotoi.. ca a inteles baiatul ca sexul e act de comunicare. Acum.. "directiile" si preferintele..fac parte din sfera privata a fiecaruia. Dar ma bucur sa vad ca-i deschis la experiment. Asta e dovada de sexualitate puternica.
cat
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://atelier.liternet.ro/articol/11504/George-Rosu-Alina-Andre
moiseiandra
asistent
asistent

Numarul mesajelor : 169
Varsta : 29
Localizare : Sibiu
Reputatie : 12
Data de inscriere : 04/02/2009

MesajSubiect: Re: scrisoarea unui copil plangacios   Mier Ian 05, 2011 7:45 am

Acum daca el practica in asa fel incat si comunica ceva... Sunt sigura ca se poate si asa Very Happy:D:D

I'm gonna go for dogfight, in "cultura" americana femeile sunt pisici, iar barbatii caini... Poate de acolo si expresia "viata de caine" Twisted Evil
Sus In jos
Deepred
profesor
profesor

MesajSubiect: Re: scrisoarea unui copil plangacios   Mier Ian 05, 2011 8:01 am

Van Dahl are rafinamentul european.. iar virinel91 e neos (judecand dupa carisma). Asa ca nu-mi pare potrivita raportarea la cultura americana.
Smile
Cum practica virinel91..n-am de unde sa stiu. Dar poate ne da detalii..ca nu-mi pare pudic Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://atelier.liternet.ro/articol/11504/George-Rosu-Alina-Andre
Kent
lector
lector

Numarul mesajelor : 314
Varsta : 27
Reputatie : 23
Data de inscriere : 06/12/2010

MesajSubiect: Re: scrisoarea unui copil plangacios   Mier Ian 05, 2011 8:08 am

Daca te intereseaza cum pracica virgiliu91 propune-i o intalnire, poate iti arata live... te faci cu o lectie for free Very Happy
Sus In jos
Deepred
profesor
profesor

MesajSubiect: Re: scrisoarea unui copil plangacios   Mier Ian 05, 2011 8:15 am

Primul pas e excitarea neuronala.. asta poate sa faca si aici. Fac asa economie de suc/cafea si, nu in ultimul rand, timp ( ca doar e secolul vitezei) Laughing
Apoi, dupa cum ti-am zis si dincolo, varsta conteaza.. si daca e sa ma iau dupa 91 ala ..baiatul e din generatia foarte tanara. Bate la ochi sa ma intalnesc cu el (mai ales ca tin la reputatia mea)
Sus In jos
Kent
lector
lector

MesajSubiect: Re: scrisoarea unui copil plangacios   Mier Ian 05, 2011 8:18 am

Deepred, mama draga, parca nu conta pentru tine nici un factor exterior si nu te intereseaza ce considera altii. Amu' te contrazici singura?
Si cel 91 este interpretabil... poate are 91 de ani... Laughing
Sus In jos
Deepred
profesor
profesor

MesajSubiect: Re: scrisoarea unui copil plangacios   Mier Ian 05, 2011 8:26 am

Dragul meu..cu copii nu ies in oras..din principiu. Cel putin nu la modul ala pe care-l sugerezi tu.Inca pot mai mult de atat.. Laughing Daca mi-as incalca principiile.. imediat mi s-ar atrage atentia.. si as deveni constienta ca mi-am incalcat codul deontologic. Mi se mai atrage atentia si cand nu e cazul.. Rolling Eyes
Acel 91 e clar interpretabil..poate sa fie si marimea pe care o prefera la bustul femeilor. Laughing Pana nu ne lamureste..ne dam cu presupusul. In lipsa confirmarilor clare..evident.. nu facem afirmatii cu valoare de adevar absolut. Ca doar suntem oameni inteligenti.. ce naiba..
Sus In jos
Kent
lector
lector

MesajSubiect: Re: scrisoarea unui copil plangacios   Mier Ian 05, 2011 8:36 am

Deh, lasa ca nu trebuie sa iesi neaparat in oras cu el ca sa iti arate cum practica. Asa ar fi frumos, dar daca tu preferi altfel... nu cred ca se supara, macar face economie de timp/bani si mai ales nervi Very Happy
Sus In jos
manuel gutan
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 343
Varsta : 45
Localizare : SIBIU
Reputatie : 38
Data de inscriere : 16/02/2008

MesajSubiect: Re: scrisoarea unui copil plangacios   Mier Ian 05, 2011 8:47 am

Eu zic ca n-are rost sa va extindeti in tot forumul cu genul acesta de discutii...V-am lasat acolo la diversele tipuri de Job(s) sa va dezlantuiti.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://dreptsibiu.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: scrisoarea unui copil plangacios   Vin Ian 07, 2011 2:30 am

@Ian van Dahl
Ai scapat ca n-am mai reusit sa ma conectez dar am vazut ca au avut grija altii. Very Happy

@deepred
Era o vorba ca avocatul neintrebat patea niste chestii, dar nu imi mai amintesc ce anume Very Happy
Mi-ai zgandarit orgoliul si a iesit la suprafata fiara din mine Deepred asa ca pazea. Twisted Evil
Pai si de ce nu iesi cu copiii in oras ti-e frica sa nu te invete nastrusnicii? Dar vad ca inca te mai joci cu papusile sau cu fluturasi mov din plus. Laughing
Si cu bustul cum e pana la urma?
Ce zici e suficienta excitare neuronala in ce am scris sau ma mai stradui ca sa nici nu ma epuizez inutil bounce asa de experiment. tongue
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: scrisoarea unui copil plangacios   

Sus In jos

scrisoarea unui copil plangacios
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IN IUSTITIA SIGNO VINCES :: FIGHT CLUB :: Ganduri imprastiate-
Mergi direct la: