IN IUSTITIA SIGNO VINCES

Forumul de dezbatere al studentilor Facultatii de Drept Simion Barnutiu din Sibiu

PortalPortal  AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  GalerieGalerie  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 

cati suntem, de fapt?

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
manuel gutan
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 343
Varsta : 45
Localizare : SIBIU
Reputatie : 38
Data de inscriere : 16/02/2008

MesajSubiect: Re: cati suntem, de fapt?   Sam Feb 05, 2011 4:07 am

Rares, multumesc pentru aprecieri. Iti multumesc pentru prezenta ta pe forum. Consider ca esti unul din membrii valorosi ai acestuia. Esti liber sa scrii cand doresti, ce doresti, in limitele bunului simt, precum si, asa cum preciza moiseiandra, in limitele regulilor acestui forum. Cu care ai fost de acord, in momentul inregistrarii. Cu alte cuvinte ai acceptat singur, cu buna stiinta, sa-ti exerciti libertatea de exprimare in anumite conditii. Acest forum, repet, nu este un spatiu concentrational...Se poate evada de aici mult mai repede si mai sigur decat dintr-o inchisoare.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://dreptsibiu.forumgratuit.ro
sorana2503
asistent
asistent

Numarul mesajelor : 123
Varsta : 28
Localizare : Sighisoara/Sibiu
Reputatie : 26
Data de inscriere : 22/01/2010

MesajSubiect: Re: cati suntem, de fapt?   Sam Feb 05, 2011 4:13 am

Nu cer demisia ta sau a cuiva anume. Spun doar ca sunteti cam multi. Tu ai aparut admin in urma plecarii domnului Gutan, care de altfel acum s-a intors..La urmatoarea demisie de pe forum a vreunuia dintre admini, i se va da "functie"(cum spuneti voi) altcuiva.. iar in rismul asta o sa ajungem sa aiba toata lumea drepturi de administrare.
Era doar o sugestie sau o simpla observatie fara un atac la persoana ta, sau a altcuiva. Departe de mine gandul. Foarte bine se poate ignora sugestia mea, daca "consiliul de administrare" considera.
Ah, da, se poate si sterge mesajul, ca doar nu se incadreaza prea bine pe topic.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: cati suntem, de fapt?   Sam Feb 05, 2011 4:16 am

De-mi-si-a!!!
De-mi-si-a!!!
De-mi-si-a!!!

Hai toti Sorana, Kent, OpenMind, Zahpeter, Sexosu si cu astialalti care au amutit.
Mubarah carate. Baga viteza Deepred.

Ba nu ratati momentu nu faceti pe mimozele deontoloage. Jooooooossssss Deepred!!!

Te vrem plecata clar. Fara dubii si fara resentimente.
Cand iese rupetii fasul.

Eraser deleteste-o, arunc-o la lei.

Morala: Cand totu' se duce dracu' sa nu-ti para rau ca-ti pare bine!!!
Sus In jos
Kent
lector
lector

Numarul mesajelor : 314
Varsta : 27
Reputatie : 23
Data de inscriere : 06/12/2010

MesajSubiect: Re: cati suntem, de fapt?   Sam Feb 05, 2011 4:33 am

Ce e cu haosul asta pe forum? Mesaje sterse... am inteles. Acum si useri stersi? Sper ca si aici e pe sistemul "orice regula e drastica pentru o saptamana", ca deja e de-a dreptul enervant. Topicuri inchise, mesaje sterse, useri stersi... Mi se pare putin exagerat. Se cade din extrema in extrema. Ori se taie si se spanzura orbeste, ori se lasa totul foarte moale.
Sugerez sa gasiti un echilibru.
Sus In jos
manuel gutan
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 343
Varsta : 45
Localizare : SIBIU
Reputatie : 38
Data de inscriere : 16/02/2008

MesajSubiect: Re: cati suntem, de fapt?   Sam Feb 05, 2011 4:46 am

S-a gasit un echilibru...regulile cu care ati fost fiecare de acord la inregistrare.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://dreptsibiu.forumgratuit.ro
rarespopa
asistent
asistent

Numarul mesajelor : 158
Reputatie : 25
Data de inscriere : 12/11/2008

MesajSubiect: Re: cati suntem, de fapt?   Sam Feb 05, 2011 5:13 am

Mi-a disparut din nou mesajul asa ca voi fi mai scurt.

Va multumesc domnule profesor si eu pentru aprecierile dumneavoastra. Evident voi ramane pe forum asa cum v-am precizat pentru ca nu-mi place sa scuip acolo unde am pupat.

Ma voi conforma solicitarilor dumneavoastra pentru ca este o onoare pentru mine sa accept mana pe care mi-o intindeti.

Sunt totusi in dezacord cu dumneavoastra relativ la regulamentul forumului.

In opinia mea regulamentul forumului nu poate fi totusi un motiv pentru restrangerea exercitiului dreptului la libera exprimare pentru ca drepturile fundamentale sunt inalienabile, imprescriptibile si inviolabile conform CEDO. Deci ele nu pot face obiectul nici unor conventii. Regulile forumului ce sunt contrare art. 30 din Constitutie sunt nule de drept.
Sus In jos
Kent
lector
lector

Numarul mesajelor : 314
Varsta : 27
Reputatie : 23
Data de inscriere : 06/12/2010

MesajSubiect: Re: cati suntem, de fapt?   Sam Feb 05, 2011 5:25 am

Nu imi place echilibrul pe care l-ati gasit. Dar, in fine, dumneavoastra stiti mai bine, n-am de gand sa ma contrazic cu domneavoastra pentru asa ceva. Oricum, nu cred ca ii place cuiva sa i se stearga mesajele.
Sus In jos
rarespopa
asistent
asistent

Numarul mesajelor : 158
Reputatie : 25
Data de inscriere : 12/11/2008

MesajSubiect: Re: cati suntem, de fapt?   Sam Feb 05, 2011 5:45 am

05022011-182515: warning: exit stealth mode ... OK
05022011-182540: warning: war console off ... OK
05022011-182622: level0 allert: disengage ... tactical pannel off
05022011-183500: rarespopa status inactive
05022011-183700: exit
Sus In jos
Ian van Dahl
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 254
Localizare : lost in paradise
Reputatie : 17
Data de inscriere : 19/02/2008

MesajSubiect: Re: cati suntem, de fapt?   Sam Feb 05, 2011 6:08 am

Deepred a scris:
Ai dreptate sorana..dl Gutan s-a intors. Imi dau demisia. Smile

Nu trebuie sa ii bagi in seama, Deepred...sa ne gandim ce trist ar fi faca prostia ar durea...unii nu s-ar mai putea opri din tipat. Si felul in care se manifesta pe aici, doar intareste ideea ca noile generatii sunt tot mai retardate...

Si un oarecare echilibru a fost mereu pe forum...acum ma gandesc ca va trebui sa ne invatam unii cu altii si sa vedem cum putem trai, iar cine nu poate, probabil cel mai indicat ar fi sa evadeze in natura, sa ia o gura de aer.

sorana2503
asistent
asistent

Numarul mesajelor : 123
Varsta : 28
Localizare : Sighisoara/Sibiu
Reputatie : 26
Data de inscriere : 22/01/2010

MesajSubiect: Re: cati suntem, de fapt?   Sam Feb 05, 2011 12:42 pm

Daca tu zici ca e o prostie sa dai o sugestie... am sa ma abtin sa mai fac asta in prezenta luminatilor. Sa fii iubit!
Sus In jos
johngrisham
preparator
preparator

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 51
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/03/2010

MesajSubiect: Re: cati suntem, de fapt?   Sam Feb 05, 2011 8:31 pm

M-a uimit tonul patimas folosit pe alocuri , dar cred ca atata timp cat bunul-simt primeaza ,nimeni nu trebuie sa se supere . Sunteti tineri ,va inteleg , a volte ne mai lasam dusi de val ,dar e mai bine sa taci , decat sa spui ceva ce mai tarziu vei regreta.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: cati suntem, de fapt?   

Sus In jos

cati suntem, de fapt?
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IN IUSTITIA SIGNO VINCES :: FORUM :: Observatii si sugestii-
Mergi direct la: